Державний НДІ з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи

Державний науково-дослідний інститут з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи

Послуги ІнститутуПослуги Інституту

Тарифи на послугиТарифи на послуги

Лабораторна діагностика хвороб тварин

Лабораторна діагностика хвороб тварин

Дослідження харчових продуктів, кормів, води

Дослідження харчових продуктів, кормів, води

Метрологічні послуги

Метрологічні послуги

Дрібні тварини

Дрібні тварини

Останні новини

01.07.2016 30.06.2016 р. - Всеукраїнський семінар для лікарів ветеринарної медицини-бактеріологів/мікробіологів регіональних державних лабораторій ветеринарної медицини та філіалів ДНДІЛДВСЕ на тему: «Розробка концепції антибіотикорезистентності в Україні»
30.06.2016 на базі Державного науково-дослідного інституту з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи пройшов всеукраїнський семінар для лікарів ветеринарної медицини-бактеріологів/мікробіологів регіональних державних лабораторій ветеринарної медицини та філіалів ДНДІЛДВСЕ на тему: «Розробка концепції антибіотикорезистентності в Україні». У роботі семінару взяли участь фахівці ДНДІЛДВСЕ: перший заступник директора, канд. вет. наук Новожицька Ю.М., заступник директора з наукового забезпечення лабораторної діагностики заразних хвороб тварин, завідувач науково-дослідного вірусологічного відділу, канд. вет. наук Неволько О.М., завідувач науково-дослідного бактеріологічного відділу, старший науковий співробітник, канд. вет. наук Гаркавенко Т.О., начальник відділу безпечності кормів Департаменту безпечності харчових продуктів та ветеринарії Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів Ложкін В.В., фахівці ДНДКІ ветеринарних препаратів та кормових добавок: заступник директора  по зовнішньо-економічних зв'язках та міжнародній науковій інтеграції, д-р біол. наук Косенко Ю.М., заступник директора по науковій роботі, д-р вет. наук Музика В.П., завідувач сектором антимікробних препаратів, канд. с.-г. наук Стецько Т.І. Також на семінарі виступив голова Всеукраїнської асоціації інфекційного контролю та антимікробній резистентності, голова національного комітету України по інфекційному контролю та антимікробній резистентності, завідувач кафедри мікробіології та епідеміології, професор, д-р мед. наук, Національна медична академія після дипломної освіти ім. П.Л. Шупика. Захід організований з метою підвищення рівня знань та удосконалення навичок щодо визначення антибіотикорезистентності збудників зоонозів та започаткування концепції антибіотикорезистентності  у ветеринарії.

30.06.2016 01-30.06.2016 р. - Інформаційний щомісячник по інфекційних хворобах
Інформаційний щомісячник по інфекційних хворобах
Повідомлення про захворювання
Період: 01–30.06.2016 року

30.06.2016 24-30.06.2016 р. - Інформаційний щотижневик по інфекційних хворобах
Інформаційний щотижневик по інфекційних хворобах
Повідомлення про захворювання
Період: 24–30.06.2016 року


Новини 1 — 3 з 382
Початок | Поперед. | 1 2 3 4 5 | Наст. | Кінець


Оголошення

9 червня 2016 року - Міжнародний день акредитації 01.06.2016 9 червня 2016 року - Міжнародний день акредитації
Світовий день акредитації відзначається 9 червня кожного року за ініціативи Міжнародного форуму з акредитації (IAF) та Міжнародної кооперації з акредитації лабораторій (ILAC).

Цього року Світовий день акредитації пройде під гаслом «Акредитація як загальний інструмент для підтримки державної політики». Акредитація є корисним інструментом, який допомагає у задоволенні місцевих, національних та міжнародних потреб держави та суспільства. Стандарти, діяльність з оцінки відповідності та акредитація – все це є інструментами для регулювання ринку, якими можуть користуватися регуляторні органи для підвищення ефективності управління, поліпшення стану навколишнього середовища, укріплення суспільної безпеки, запобігання шахрайству, покращення ситуації на ринку та набуття довіри суспільства.

Голови IAF та ILAC опублікували спільне звернення з приводу свята, а також брошуру, присвячену темі використання акредитації як інструменту підтримки державної політики.

З метою демонстрації значення оцінки відповідності IAF та ILAC запустили сумісний сайт, на якому зі всього світу було зібрано конкретні приклади у ключових галузях державної політики, які розповідають про різні інструменти, що допомагають державній владі та регуляторам досягати певних результатів. Приклади супроводжуються дослідженнями, які підтверджують досягнені результати, та додатковою детальною інформацією.

20.05.2016 Оздоровниці України
12aec9696a62a1632d20569d1b6475b1.jpgСанаторії для бажаючих.


26.04.2016 Травневі вихідні у Львові
lvov.jpg28.05.16 – 29.05.16
28.05.2016 Ранішній виїзд (6:00) з Києва автобусом.

Новини 1 — 3 з 43
Початок | Поперед. | 1 2 3 4 5 | Наст. | Кінець Всі