Державний НДІ з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи

Державний науково-дослідний інститут з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи

Останні новини

01.10.2015 25.09-01.10.2015 р. - Інформаційний щотижневик по інфекційних хворобах
Інформаційний щотижневик по інфекційних хворобах
Повідомлення про захворювання
Період: 25.09 - 01.10.2015 року

30.09.2015 29-30.09.2015 р. - Конференція на тему: «Практичні аспекти роботи органів з оцінки відповідності випробувальних лабораторій підприємств харчової та сільськогосподарської галузей»
29-30.09.2015 у м. Дніпропетровськ на базі Дніпропетровського обласного лабораторного центру Держсанепідслужби України проходить конференція на тему: «Практичні аспекти роботи органів з оцінки відповідності випробувальних лабораторій підприємств харчової та сільськогосподарської галузей». Захід організований «Міжнародною асоціацією органів з оцінки відповідності» (МАООВ), головує на конференції В.М. Чекалін – президент МАООВ. За дорученням Держветфітослужби України у конференції приймає участь заступник директора з наукової роботи, міжнародних відносин та інформаційно-наукового забезпечення, завідувач науково-дослідного радіологічного відділу ДНДІЛДВСЕ, канд. вет. наук, ст. наук. сп. А.О. Меженський.

30.09.2015 29.09-02.10.2015 р. - Всеукраїнський науково-практичний семінар на тему: «Технологічні та нормативно-правові засади за організації приймання та реєстрації патологічного та біологічного матеріалу»
29 вересня – 02 жовтня 2015 року – Всеукраїнський науково-практичний семінар на тему: «Технологічні та нормативно-правові засади за організації приймання та реєстрації патологічного та біологічного матеріалу»
З 29 вересня 2015 року в Державному науково-дослідному інституті з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи на базі НД патоморфологічного відділу розпочав роботу Всеукраїнський науково-практичний семінар на тему: «Технологічні та нормативно-правові засади за організації приймання та реєстрації патологічного та біологічного матеріалу». На семінарі зареєструвалося 24 фахівці – завідувачі патоморфологічними відділами та/або лікарі ветеринарної медицини-патоморфологи філіалів ДНДІЛДВСЕ та регіональних державних лабораторій ветеринарної медицини. На даний час відбувається робота учасників семінару з практичного відпрацювання приймання та реєстрації зразків із використання програми «Ветеринарно-санітарна експертиза» програмного комплексу «Єдиної інформаційної системи Державної ветеринарної та фітосанітарної служби України» під керівництвом завідувача НД патоморфологічного відділу Ложкіної О.В. та завідувача лабораторії приймання та реєстрації патологічного матеріалу НД патоморфологічного відділу Сарган О.М.
30 вересня 2015 року учасники семінару приймуть участь у пленарному засіданні VІІ науково-практичної конференції ВТВП (з міжнародною участю) на тему: «Досягнення науки та освіти у розвитку галузі ветеринарної патології України на сучасному етапі», яка відбудеться на базі Національного університету біоресурсів і природокористування України в рамках святкування 95-річчя факультету ветеринарної медицини.
01.10.2015 – продовження в Державному науково-дослідному інституті з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи Всеукраїнського науково-практичного семінару на тему: «Технологічні та нормативно-правові засади за організації приймання та реєстрації патологічного та біологічного матеріалу» за участю спеціалістів Держветфітослужби України – заступника директора департаменту ветмедицини Держветфітослужби України Д.А. Мороза та керівництва ДНДІЛДВСЕ: директора інституту В.О. Загребельного, заступника директора з наукового забезпечення лабораторної діагностики заразних хвороб тварин О.М. Неволька та зав. НД патоморфологічного відділу О.В. Ложкіної.
Під час роботи семінару заплановано розглянути наступні питання: значення якісної лабораторної діагностики в системі протиепізоотичних заходів (Мороз Д.А.); сучасні вимоги до роботи лабораторно-діагностичних установ Державної ветеринарної та фітосанітарної служби України (Загребельний В.О.); сучасна епізоотична ситуація щодо африканської чуми свиней в Україні (Неволько О.М.);  Актуальність діагностики ГЕ ВРХ. Правила відбору та пересилання зразків патологічного (біологічного матеріалу) для проведення лабораторних досліджень (Ложкіна О.В.); організація приймання та реєстрації патологічного/біологічного матеріалу, що надходить для лабораторних досліджень, та практичне відпрацювання приймання та реєстрації зразків із використання програми «Ветеринарно-санітарна експертиза» програмного комплексу «Єдиної інформаційної системи Державної ветеринарної та фітосанітарної служби України» (Сарган О.М., Загоровська В.В., фахівці лабораторії приймання та реєстрації патологічного матеріалу НД патоморфологічного відділу).
02.10.2015 – закриття семінару, підведення підсумків та прийняття рішень за результатами роботи VІІ науково-практичної конференції ВТВП (з міжнародною участю) на тему: «Досягнення науки та освіти у розвитку галузі ветеринарної патології України на сучасному етапі».Останні оголошення

21.09.2015 ГРАНТОВА ПРОГРАМА ПІДТРИМКИ МОЛОДИХ НАУКОВЦІВ
Повідомляємо, що наразі існує можливість участі у грантовій програмі для молодих науковців, мета якої є підтримка молодих талантів з України, які завершують або нещодавно закінчили підготовку дисертацій. Програма відкрита для всіх дисциплін. Дедлайн подання заявки 28 вересня 2015 року.
Деталі: http://fp7-ncp.kiev.ua/assets/News/2015/CallUkraine2016final.pdf

31.08.2015 VIII Міжнародна виставка LABComplEX

Lab15_DVM_200x200_ua_ak.gif20-22 жовтня 2015 року у ВЦ «КиївЕкспоПлаза» відбудеться VIII Міжнародна виставка LABComplEX – головна подія лабораторної індустрії в Україні, яка охоплює весь спектр обладнання та інструментарію, меблів, витратних матеріалів, а також комплекс послуг по створенню, оснащенню, модернізації всіх типів та видів лабораторій різних галузей промисловості, науково-дослідної сфери та медицини.

Мета виставки – в умовах стрімких євроінтеграційних процесів, сприяти підвищенню кваліфікації фахівців галузі, обміну досвідом з міжнародними колегами, укладанню довгострокових ділових стосунків та впровадженню інноваційних науково-технічних рішень у більшість галузей промисловості України.


15.06.2015 Протокольне доручення за підсумками роботи семінар-наради директорів філій ДНДІЛДВСЕ, регіональних, міських ДЛВМ від 11.06.2015 р.
Документ:  Завантажити